Docházkové a obchůzkové systémy

Docházkové systémy

Řešíte problém se záznamem pracovní doby vašich zaměstnanců? My Vám tuto starost ulehčíme! Docházkový systém je moderní zařízení pro evidenci docházky; s tímto zařízením již pro vás nebude obtížné kontrolovat docházku vašich zaměstnanců do práce. Pokud máte víc poboček, docházkový systém vám zabezpečí zasílání dat do jednoho místa, což lze výhodně využít i při výpočtu mezd.

Ve spojení s Internetem budete mít k dispozici okamžitý přehled s přesným vyhodnocením docházky Vašich zaměstnanců.Docházkový systém tak omezuje podvody v docházce a zvyšuje morálku zaměstnanců. Jeho pomocí lze sledovat i prostory s omezeným přístupem. Tím vám docházkový systém poskytne detailní přehled a usnadní organizaci na pracovišti.

Elektronické docházkové systémy dodáváme v následujících variantách:

  • Kontaktní – fungují pomocí kontaktních čipů
  • Bezkontaktní – fungují pomocí bezkontaktních karet nebo čipů
  • Biometrické – fungují na základě biometrických údajů, resp. otisků prstu

K systému je možné přidat turniket, který zajistí, aby se každý pracovník identifikoval svým vlastním identifikačním čipem nebo otiskem prstu.

Obchůzkové systémy

Vlastníte bezpečnostní agenturu či zaměstnáváte ostrahu svých objektů? Pak jste již jistě řešili problémy s kontrolou výkonu jejich služby.

Elektronické obchůzkové systémy jsou určeny k přesné kontrole strážní a obchůzkové služby a k časové evidenci vykonaných obchůzek. Obchůzkový systém je založen na kontrolních bodech, které se zavedou do softwaru a které se rozmístí po konkrétním prostoru, kde služba vykonává svou činnost. Strážným jsou přiděleny personální čipy, jimiž se na kontrolních bodech identifikují. Čip pak předá informaci do počítače s příslušným softwarem, kde je celá směna zaznamenána, zpracována a odeslána přímo na Váš stůl. Kontrolní body se mohou obcházet v určeném nebo náhodném pořadí.

Nečekejte a informujte se o možnostech nabízených systémů na telefonu +420 774 780 076, nebo nás kontaktujte na e-mailu info@vselektrokomplet.cz.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací