Montáž a programování dálkového otevírání vrat

Jsme připraveni poradit, zrealizovat, či pomoci zákazníkům. Zajišťujeme poradenský servis, ke každé zakázce dodáváme technickou dokumentaci spolu s návody kompletní elektroinstalace. Je nutno řešit vždy v dostatečném časovém předstihu. Teprve s dálkově ovládaným pohonem bude Vaše vjezdová brána komfortní a bezpečná. V případě námi dodávaných výrobků získáte kvalitu, na niž se můžete spolehnout každý den. Montované vjezdové brány, brankové systémy lze kombinovat s automatickými pohony. Pohon se dodává samostatně či se všemi bezpečnostními prvky tedy světelnou závorou, čidly, signálními světly, ochrannou bezpečnostní lištou. Všechny pohony jdou sladit na dálkové ovládání i společně s garážovými pohony. V případě výpadku elektrického proudu lze bránu odblokovat klíčem do stavu nouzového ovládání.

Jiná ovládání

Klíčovým spínačem, externím spínačem, kódovou klávesnicí, kartou, prstovým skenerem, mobilním telefonem.

Brány dle jejich funkce a způsobu otevírání

Posuvné nesené, posuvné pojezdové po kolejnici, branky otočné tedy jednokřídlé či dvoukřídlé, vchodové branky.

Přitom stačí málo, zkrátka si otevřete bránu i garáž bez vystupování z auta přesně k tomu vám pomohou pohony bran a pohony pro vrata. Ke vjezdu do dvora domu, garáže vám bude stačit pouhý stisk tlačítka dálkového ovladače a zlomek času v porovnání s ruční manipulací. Komfort a časová úspora není jediná a pohony pro vrata zajistí celkové zvýšení bezpečnosti objektu i osob uvnitř. Výhoda, kterou s ovladačem budete mít.

Otočné dvoukřídlé a jednokřídlé brány

Mějte na paměti, že otevírání je z pravidla na pozemek majitele, ale v případě nedostatečného prostoru je i možnost otevírání křídel brány ven. Křídla brány při otevírání a zavírání omezují prostor před bránou či za bránou. Křídlové brány se osazují pomocí seřizovacích nastavitelných pantů, umožňující přesné seřízení. V případě, že délka křídla brány je větší víc než 150cm doporučujeme kvůli větru, instalaci elektrického zámku. Výhodou je jednodušší a levnější stavební instalace a nevýhoda spočívá, že v prostoru otevírání nesmí být terén do strmého svahu, taktéž počítat s tím, že nelze parkovat hned za branou, má mechanický doraz v prostoru vjezdu.

Posuvné nesené brány

Posuvné brány jsou posazené za plot, tedy za otvor, kam se také vysouvají. Tento vodící systém patří k nejvyšší kvalitě a s nejmenším nárokem na údržbu. Spodní část brány rámu je osazena silnostěnným 5mm otevřeným profilem a ukotven mimo průjezd pomocí dvou vozíků pevně ukotvených na zabetonované základové desce. Na horní části brány je namontováno uzavření vedení brány. Brána je nesená zhruba 8cm nad vozovkou ve vzduchu.  Hlavní výhoda, kterou posuvná brána má je, že se posouvá ve vzduchu rovnoběžně s plotem, výhoda je, že nedochází k narušení chodu brány z důvodu jejího namrzání v zimním období či při vniknutí kamínků či jiných překážek do dráhy posunu brány. Parkování je možné hned za bránou. Předností posuvných nesených bran je samozřejmě jednoduchá stavební příprava.

Posuvné pojezdové brány po kolejnici

Je to vodící systém vedený po kolejnici, který může být zapuštěný v úrovni terénu, anebo kotvené na povrchu. Na spodním rámu brány jsou zabudované pojezdové kolečka  na kterých brána popojíždí. A hlavní výhoda, kterou posuvné brány mají, je minimální náročnost, tedy boční prostor po odsunutí brány stačí v délce samotného průjezdu. Parkování je možné samozřejmě ihned za bránou. Vyžadují pravidelnou údržbu kolejnice.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací