Revize slaboproudé elektroinstalace

Slaboproudé rozvody jako jsou například televizní, telefonní a datové musí být také zkontrolovány, změřené a odzkoušené, aby tato instalace odpovídala předpisům a normám neboť jsou součástí elektroinstalace.

Revize elektrických zařízení - ČSN 33 1500

Provádíme výchozí i periodické revize elektroinstalací a elektrických zařízení tedy: el. přípojky, rodinné domy, byty, firmy, úřady, školy, výrobní haly, dílčí el. instalace, např. jedné zásuvky na plynový kotel apod.

Revize a kontroly elektrického ručního nářadí - ČSN 33 1600 ed.2

Provádíme revize a kontroly ručního nářadí: elektrické vrtačky, vrtací a sekací kladiva, brusky, pilky, přenosné světla.

Provádíme revize a kontroly veškerých elektrických spotřebičů:

Elektrická zařízení kancelářské techniky:

počítače, tiskárny, kopírky, faxy.

Elektrické spotřebiče pro domácnost:

chladničky, kávovary, vysavače, sporáky, mikrovlnné trouby, další podobného charakteru.

Přístroje spotřební elektroniky:

radiopřijímače, magnetofony, audio systémy, televizní přijímače.

Výchozí revize elektroinstalace

První revize provedená po dokončení elektroinstalace a je nutná k předání díla a zahájení využívání elektroinstalace, ale následné či pravidelné revize elektroinstalace jsou často opomíjené. Přitom odhalí závady na elektroinstalaci, které mohou být životu nebezpečné a pokud dojde k tomu, že má pojišťovna vyplácet plnění, které vznikne kvůli závadě na elektroinstalaci, ovšem může také na základě chybějící revize zkrátit nebo neprovést toto plnění!

Prováděné pravidelné revize

Prohlídky a zkoušky elektrických instalací. Pravidelné revize elektroinstalace jsou moc důležité, aby se odhalil nebezpečné stavy elektroinstalace a předešlo se škodám na zdraví a majetku. Minimální lhůta, po které následují, další revize se určují podle charakteristik elektroinstalací, používání, prostředí, obsluhou elektroinstalace.

Mějme na paměti - v objektu se můžeme tedy setkat s termíny revize elektroinstalace, které nejsou stejné. Pro prostory v budově bude termín revize pět let. Pro prostory s vanou nebo sprchou je třeba revize provádět každé tři roky.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací