Dodávka a montáž strukturované kabeláže

Provádíme kompletní instalace, údržbu, strukturované kabeláže, a jak tedy ve firmách či v bytech a rodinných domcích, chatách, hotelích, a v budovách kde je to potřeba. Strukturovaná kabeláž, dokáže koncepčně řešit všechny datové i hlasové rozvody současně, dává správný řád chaosu a změti kabelů propojujících jednotlivá elektronická zařízení.

Co to je vlastně strukturovaná kabeláž

Je to univerzální propojení, a s možností vysokých přenosových rychlostí podle kategorie požadované od zákazníka. Velká univerzálnost systému umožňuje libovolnou kombinaci jednotlivých typů či protokolů přenosu dat. A v praxi je to především možnost přechodu na modernější způsob komunikace víceprotokolové sítě. Předností strukturované kabeláže je její transparentní, přehledné uspořádání s možností rozšíření a změny zapojení konfigurace sítě tedy nízké náklady při změně propojení.

Strukturovaná kabeláž

Je hvězdicový rozvod. Kde je umístěno propojovací pole, rozvaděč, patch panely, aktivní prvky a odkud se paprskovitě rozbíhají jednotlivé kabely do všech zásuvek a mohou tam být zapojeny prvky výpočetní techniky, počítače, tiskárny, prvky CCTV a telefony.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací