Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou okem elektronických zabezpečovacích systémů a velkou částí se podílejí na snížení kriminality.Kamerové systémy monitorují určené prostory po celých 24 hodin denně, tedy i za tmy. Pro monitorování prostoru ve tmě jsou kamery vybaveny infračerveným přisvícením, které umožňuje tzv. noční vidění.

Za použití vhodného kamerového rekordéru je možné přenášet obraz po internetové síti na jakékoli místo určení, ať je jím firma nebo domov. Podle typu instalovaných kamer můžete sledovat jak venkovní, tak vnitřní prostory; vhodným řešením je instalace polohovací kamery (PTZ), kterou je možné ovládat na dálku a měnit tak střežený prostor.

Kamery jsou v dnešní době vybaveny záznamovým zařízením, které uchová nahrávaná data – používané rekordéry převádějí analogový signál z kamer, který je převáděn na vstupy, na signál digitální a ukládá záznam v reálném čase na pevný disk. Počet vstupů závisí na použitém modelu rekordéru.

Velice důležitou součástí bezpečnostních kamer je optika, která umožňuje přesné zacílení monitorovaného prostoru a jejíž kvalita udává kvalitu nahrávaného záznamu.

Pro vytvoření návrhu kamerových systémů nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně možností kamer šitých na míru pro Vás. Piště nám kdykoliv na e-mail info@vselektrokomplet.cz a volejte na naši linku zákaznického servisu, tel.: +420 775 122 982.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací