Parkovací a vjezdové systémy

Potřebujete obslužné a bezobslužné parkovací systémy? Rádi vám pomůžeme, protože s instalací těchto systémů máme dlouholeté zkušenosti!

Bez parkovacích systémů se dnes již neobejdeme. Zastávají nezbytné funkce při parkování vozidel, od kontroly počtu a regulace pohybu vozidel na parkovišti, po výběr poplatků za parkování. Součástí systémů jsou samozřejmě příjezdové a výjezdové stojany pro výdej a čtení parkovacích lístků a ovládání závor.

Do systému je integrováno zařízení pro čtení karet či bezkontaktních čipů, které je schopné rozlišit druhy karet obsahující různé identifikace (např. rezident, host apod.).

Systémy jsou řízeny počítačem s obsluhovanou pokladnou nebo s platebními automaty.

V naší nabídce najdete systémy pro zabezpečení vjezdů a výjezdů z firemních, nemocničních, či sportovních objektů, domovních areálů a dalších uzavřených objektů.

Pro vytvoření návrhu parkovacího a vjezdového systému nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně možností šitých na míru pro Vás. Piště nám kdykoliv na e-mail info@vselektrokomplet.cz a volejte na naši linku zákaznického servisu, tel.: +420 775 122 982.

Naše realizace:


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací