Jádrové vrtání do průměru 160 mm

Provádíme služby s vysoce přesnými vrty s maximální eliminací otřesů a vibrací. Tato používaná technika má velice nízkou hlučnost. Pomocí perforačních vývrtů můžeme kompletně odstraňovat také velké betonové plochy. Vrty jsme schopni provádět v každém směru, vodorovně, svisle, šikmo, a to i do stropu.

Co vlastně je tedy jádrové vrtání

Především se používá pro vytváření prostupů v betonu, železobetonu, cihelném zdivu, v kamenném zdivu pro rozvody vody, topení, kanalizace, vzduchotechniky, otvory pro kotvení, vývrty pro zkoušky pevnosti a odvrtávání všech větších ploch. Jádrové korunky na vrtání jsou osazené diamantovými segmenty a pronikají betonem zhruba 20x rychleji než pneumatické sbíječky. Možnost i vrtání, řezání s odsáváním prachu. Průměr vrtání od 30mm do 160mm. Ze speciálních prací provádíme jádrové vrtání do zdiva nebo betonu používané pro osazování instalačních vedení do stávajících konstrukcí.

JÁDROVÉ VRTÁNÍ BETONU

Vrtání prostupů pro všechny druhy rozvodů, vrtání betonu, železobetonu, cihel, odvrtávání nepravidelných otvorů soustavou obvodových vrtů, vrtání kotevních otvorů, odvrtávání vzorků pro zkoušky materiálu.

ŘEZÁNÍ BETONOVÝCH STĚN, STROPŮ

Vyřezání otvorů ve stěnách i stropech, odstranění částí konstrukce, rozřezání a postupná demolice celých objektů.

ŘEZÁNÍ DIAMANTOVÝM LANEM

Řezání železobetonových konstrukcí větších průměrů nad 520 mm, řezání mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů.

ŘEZÁNÍ KOMUNIKACÍ A PODLAH

Odříznutí vybourávaných částí, řezání dilatačních spár v čerstvém betonu.

Proč využít naše služby

Provádíme vysoce přesné řezy a vrty do betonu, zdiva, jádra, pouze minimální odstraněný materiál, vrtání ve stropech, stěnách a podlahách bez otřesů a vibrací, malá hlučnost a prašnost. Metoda tečného vrtání, lze odvrtávat i velmi tlusté stěny.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací