Projektová činnost - slaboproudé instalace

Firma se od počátku snaží svým zákazníkům hodně poskytovat co nejvíce odbornou pomoc v nelehkém období plánování, realizace a dokončování stavby. Díky tomu jsme schopni zákazníkům nabídnout kvalitní a rychlé služby a již na samém počátku prezentovat realistickou vizualizaci.

Co to znamená

Projektová činnost, vlastně zahrnuje nabídku kompletních služeb pro ve všech fázích projektové přípravy. Projektová činnost je především projektování objektů občanské a bytové výstavby, bytové i rodinné domy, půdní vestavby, víceúčelové domy, ale i občanská vybavenost. Možnost i projektovat nejen nové stavby, ale i rekonstrukce starších objektů. Dalším odvětvím jsou průmyslové stavby, sklady, provozní objekty. V této projektové činnosti Vám zajistíme vypracování kompletní projektové dokumentace dle současně platných předpisů.

Při tomto projektování ke každému projektu je zpracováno požárně bezpečnostní řešení stavby, které na vyžádání provádíme i na předložené projekty. Samostatně také, jsme schopni Vám projektovat i přípojky vody, kanalizace a i ve spolupráci s našimi dodavateli i plynofikace objektů a elektro přípojek.

Dozorování staveb

V rámci projektu na vyžádání můžeme provést autorský dozor námi vyprojektovaných staveb. Pro individuální stavebníky jednoduchých a drobných staveb tedy chat, kůlen, bazénů, RD  nabízíme dozor odborný. Dozor stavební a technický provádíme na stavby prováděné většinou jednou či více firmami, pokud chce mít investor jistotu, aby práce byly prováděny tak, jak mají a v odpovídající kvalitě, ceně a množství.

Inženýrská činnost

Pokud je potřeba vyřizujeme na stavby územní řízení, stavební povolení, pokud je potřeba a možnost výjimky z ustanovení prováděcích předpisů. Při ukončení stavby možno zajistit kolaudaci.

Poradenská a ostatní činnost

Poradenství poskytujeme hlavně pro individuální stavebníky a to v pomoci s výběrem pozemku a prověření možnosti stavby na parcele, výběrem vhodného objektu, pomoc při výběru materiálu a technologií ke stavbě, zaměřování stavebních parcel, ale i stávající stavů veškerých objektů.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací