Energetický audit

Kvalitně vypracovaný energetický audit pro Vás nalezne optimální řešení, jak dosáhnout energetických úspor. Energetický audit se skládá se souboru činností, na jejichž základě se lze dopracovat k informacím, jak a na jakých úrovních využívat energie v budovách, při výrobě a v jiném energetickém hospodářství. Součástí auditu je návrh, jak využívat energií, aby došlo k jejich úspoře.

Energetický audit je pro některé subjekty podle zákona povinný. Jde o zákony č.406/2000 Sb.v novele zákona platné od r. 2013 a prováděcí vyhlášku č.213/2001 Sb. v pozdějším znění vyhlášky č.425/2004 Sb.

Energetické audity provádíme pro naše zákazníky jak u subjektů, jejichž je to zákonná povinnost, tak na vyžádání těch zákazníků, kteří chtějí dosáhnout optimalizace spotřeby energie a ušetřit. Energetický audit tedy provádíme v domácnostech, kancelářích, či firmách.

Celý energetický audit realizujeme od samotného výpočtu, přes návrh, dodávku, montáž či kompletní zpracování smlouvy o změně tarifu nebo dodavatele elektrické energie.

Energetické audity realizujeme několika způsoby:

  • změna dodavatele elektrické energie
  • osvětlení v provedení LED, ohřev vody apod.
  • dodání a montáž FVE (fotovoltaické elektrárny), ohřev vody apod.
  • výměna stávajících spotřebičů za méně energeticky náročné spotřebiče

Pro vytvoření návrhu energetického auditu nás neváhejte kontaktovat! Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně možností Energetického auditu šitého na míru pro vás. Piště nám kdykoliv na e-mail info@vselektrokomplet.cz a volejte na naši linku zákaznického servisu, tel.: +420 775 122 982.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací