Dodávka a montáž anténních a satelitních systémů včetně kabeláže

Proč si nezapřemýšlet o koupi satelitního přijímače k televizi. Mimo klasického televizního vysílání, satelit umožňuje také širokopásmové připojení k internetu. Odpadá ladění televize klasickou pozemní anténou. Nemusíte si dělat starosti s výpadky signálu, jako je tomu u klasického vysílání. Specializace, dodávka, montáž, prodej, instalace, opravy, servis anténních, satelitních rozvodů, společných televizních antén (STA), revize společných antén, výstavba a provoz malých kabelových TV, domácí telefony, pobočkové telefonní ústředny, rozhlas, jednotný čas a hlavně návrhy od jednotlivých antén až po celé RD, bytové domy, hotely, rekreační objekty.

Vše pro antény a satelity, instalace a montáž, konzultace, poradenská činnost především pro naše zákazníky. Můžeme Vám však poskytnout údržbu namontovaných zařízení i od jiných firem. Vždy doporučíme to nejlepší řešení a výběr z několika systémů. Pro montáž satelitních antén máme k dispozici tým profesionálních montážních techniků, vybavených nejmodernější měřicí technikou. Namontujeme vám jakýkoliv satelitní systém na jednu či více družic. Zajistíme Vám tedy příjem více účastníkům z jedné paraboly, a dle potřeby Vám zmodernizujeme i stávající satelitní soupravu, rozšíříme o příjem z dalších družic, případně o HDTV vysílání.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací