Výhřevy příjezdových komunikací (ochrana venkovních komunikací)

Tyto produkty a technologie, které uspokojí vaše potřeby při řešení problémů se sněhem a náledím či ledem, spolehlivé a dostupné řešení ochrany venkovních ploch. Nabídka je koncipována s ohledem na splnění náročných požadavků zákazníka z hlediska kvality a funkčnosti v rámci jednotlivých druhů komerčních, domácích nebo průmyslových aplikací. Na kompletní vyhřívaný ochranný systém se vztahuje 5letá záruka.

Použití systému

nájezdové rampy a přístupové cesty, chodníky, parkoviště, logistická centra i sklady, příjezdové komunikace a také stanoviště letadel.

Soupravy již osazené koncovkami -prefabrikovaná sada EM2-XR je však jednodušší a rychlejší, montáž na stavbách.

Jejich výhoda

vysoká spolehlivost, značně časová i finanční úspora.

Instalace výhřevu

možnost zkrácení na míru v místě instalace tedy umožňuje změnit i návrh aplikace přímo v místě instalace a vysoká mechanická odolnost, to znamená velmi výrazné snížení rizika poškození kabelu během instalace.

Samoregulační topný kabel s vysokou mechanickou odolností

EM2-XR je základní volbou pro rozsáhlé projekty vyhřívání venkovních ploch a v kombinaci s regulátorem VIA-DU-20ušetříte až 80% spotřeby energie.

Nabídka systémů je koncipována na splnění náročných požadavků ochranných systémů, proti sněhu a ledu, kde se používá technologie inteligentního ovládání monitorovací jednotky VIA-DU-20, která za pomoci teplotně vlhkostních senzorů řídí činnost systému, a už nemusíte mít žádné starosti v zimním období.

EM2-MI - minerálně izolovaný topný kabel s vysokou mechanickou a teplotní odolností určený pro aplikace do asfaltu.

EM2-CM - odporová topná rohož určená pro vyhřívání chodníků, cest, nájezdových ramp.

EM4-CW - odporový topný kabel pro zajištění ochrany celků venkovních ploch s betonovým povrchem.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací